stycznia 23, 2017

PSI PLANNER - LUTYLuty już za pasem. Pozostając w klimacie psiakowym postanowiłam przygotować lutowy plener właśnie z małym psim akcentem. Mnie zawsze poprawiają humor wszelkie motywy łapek czy kostek. Słowem, wszystkie elementy nawiązujące w jakiś sposób do pieskiego świata zawsze są u mnie na pierwszym miejscu:-)
Ale, ale plener został przygotowany nie tylko dla posiadaczy czworonożnych pupilów! Myślę, że jego zupełnie prosta kompozycja jest bardzo uniwersalna i daje dużą możliwość spersonalizowania plenera. Słowem każdy może go uzupełniać, ozdabiać, kolorować po swojemu:-)  Pewnie część z Was będzie mieć teraz ferie zimowe/przerwę międzysemestralną i lutowy czas spędzi na błogim lenistwie, ale wolne zawsze warto również wpisać w plener. Jakie to cudowne uczucie spojrzeć w kalendarz i przeczytać "urlop":-)
W plenerze ośmieliłam się wyróżnić dwa wydarzenia: 14 lutego, czyli Walentynki  (zdania zawsze są podzielone, czy obchodzić to święto czy nie obchodzić, ja jednak zdecydowałam się zaznaczyć tę datę w kalendarzu). Wpisałam również Dzień Pączka znany przede wszystkim jako Tłusty Czwartek (23 lutego). Określenia "dzień pączka" używam od zaszłych, czasów licealnych, strasznie mi się spodobała ta nazwa, słowo "tłusty" jakoś zawsze rodzi we mnie stado wyrzutów sumienia:-)

Pozostałe dni w plenerze zapełniajcie swoimi planami i pięknymi chwilami:) Mam nadzieję, ze Wam się przyda! A mój Mąż, ku mojemu zaskoczeniu, przechwycił pierwszy próbny wydruk:-)

Plener do pobrania jest w standardowym formacie A4, próbowałam również wydrukować go w mniejszym wymiarze i też jest ok:-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 fioufiou , Blogger