października 25, 2017

PLANER - LISTOPAD


Monstera, czyli chyba najmodniejszy, obok sukulentów, kwiat tego sezonu. Przez 20 lat jej liście widoczne były niemal na wszystkich moich rodzinnych fotografiach. Kto by pomyślał, że ta roślina przeżyje taki renesans popularności :-) Jako że jestem na etapie opracowywania strategicznego planu, jak przetransportować monsterę z rodzinnego domu do mojego M., postanowiłam, że w tym miesiącu to właśnie jej cudowne i efektowne liście staną się głównym motywem listopadowego planera :-)

Jak Wam się podoba?2 komentarze:

  1. W moim rodzinnym domu też stoi monstera i zieleni się od dłuższego czasu. Szczerze mówiąc nie przywiązywałam do tej rośliny najmniejszej uwagi dopóki nie zorientowałam się, że zrobiła się taka modna. No cóż, moja mama wyprzedza trendy:D Planer jest przepiękny, podoba mi się to nawiązanie do natury i użycie jednego z moich ulubionych kolorów :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja dowiedziałam się, że nasza rodzinna monstera ma ponad 20 (!) lat :) I od tego czasu mama obserwuje jak "dziurawią" jej się liście :) Bardzo się cieszę, że planer się podoba i mam nadzieję, że przyda :)

      Usuń

Copyright © 2016 fioufiou , Blogger