grudnia 03, 2017

PREZENTOWNIK DLA PSIARZA


Żadna ze mnie zakupoholiczka. Nie chodzę do galerii handlowych, nawet internetowe zakupy nie przychodzą mi łatwo, rzadko też zwracam uwagę na jakiekolwiek szalone promocje. Tak już mam. Jedynie w dwóch przypadkach jest inaczej: jeśli zakupy dotyczą książek (myślę, że nawet zbudzona w środku nocy jestem w stanie wymienić tanie internetowe księgarnie i moje książkowe „marzenia i potrzeby"), no i jeśli chodzi o wszelkie akcesoria dla piesków i ich opiekunówUwielbiam „psiakowe” motywy, gdziekolwiek by się one nie pojawiły na: torbach, koszulkach, kubasach nawet ołówkach i karteczkach. Mam nadzieję, że w tym wzgledzie rozumie mnie choć garstka psiarzy.
Jako że grudzień to masa okazji do sprawiania sobie miłych niespodzianek i prezentów, oto kilka propozycji, czym możemy obdarować miłośnika czworonogów:

1    1. PSIA MATKA

Nie  będę ukrywać, że "Psia Matka" to moja ulubiona marka dla psiaków i ich opiekunów. Tu zawsze estetyka (bardzo, bardzo pieskowa) łączy się z praktycznością. U Mileny i Noasia (♥) znajdziecie m.in. przepiękny psi worek na najpotrzebniejsze gadżety (1) oraz psiomatkowy plecaczek (2), którego sama jestem posiadaczką i noszę dumnie podczas spacerów i leśnych eskapad (pssst…. i nawet Mój Mąż czasami go założy ot w końcu też z niego psia matka).  


2.       2. PSIE SUCHARKI

Pewnie każdy psiarz chichocze na widok rysunków – żarcików, a właściwie sytuacji „z pieskiego życia wziętych” zwanych psimi sucharkami.  Ja, oprócz sucharkowych koszulek (3) zdecydowanie polecam kalendarz (4), w którym znajdziecie ulubione sucharki, aż dwa na każdy miesiąc J To oznacza cały rok z uśmiechem od ucha do ucha. Fajna perspektywa, prawda?
 4. Kalendarz

3.       3. PAN LIS

Wisi w przedpokoju i dumnie wita wszystkich gości. Mowa oczywiście o cudownym plakacie od Pan Lis. Ja zdecydowałam się na motyw: „Pies i dziewczyna normalna rodzina”  (5) (choć w rzeczywistości powinnam dorysować jeszcze jedną moją pupilkę). Swoją drogą mam wrażenie, że plakatami od Pani Lisowej mogłabym spokojnie wytapetować całe nasze M, bo wszystkie są fantastyczne!


4.       4. ŁAPECZKOWO

Oprócz tego, że jestem psiarą (lub psiarką? - nie wiem, która forma jest bardziej poprawna) jestem też sroką (choć widzę, że z wiekiem mi troszkę przechodzi). W związku z czym uwielbiam wszystko co się błyszczy i świeci. W połączeniu z psim motywem tworzy to biżuterię na wskroś idealną! Dlatego też, jakiś czas temu zdecydowałam się na bransoletkę z zawieszką o kształcie psiej łapci (6). No i jest moją najulubieńszą, noszoną na co dzień i od święta J

5.  


6.     5.  NERKI

Na psie smakołyczki, akcesoria i inne gadżety. Nerki są przydatne nie tylko podczas psich spacerów. Wzorów, kolorów, motywów do wyboru jest mnóstwo. Nereczki znajdziecie m.in. w Warsaw Dog (7) i Mięta Design (8).
7.      6.  KSIĄŻKI

     Propozcyje troszkę z przymrużeniem oka. Jest mnóstwo literatury o tym jak wychować swojego pupila na PORZĄDNEGO zwierzaka, jak pilnować jego diety etc. Zapewne wielu psiarzy cieszyłoby się z takowego prezentu :-) Ja jednak mam dwie inne książki na oku. Pierwsza: "Bazgrołki dla psiarzy" (9). Przyznam się, że nie widziałam zawartości, to znaczy widziałam odpowiednik tej publikacji dla kociarzy i myślę, że to może być świetna zabawa dla każdego opiekuna czworonogów. Druga książka, która może być całkiem miłym podarunkiem to: "Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na święta" autorstwa W. Bruce Cameron. Już sama przesłodka okładka sprawia, że chce się sięgnąć po tę lekturę (10).A co Wy byście dorzucili do tej prezentowej listy ? :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 fioufiou , Blogger