lutego 07, 2018

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK - ROŚLINY


Jeśli śledzicie moje konto na INSTAGRAMIE to zapewnie wiecie, że ostatnio jestem mocno zafascynowana roślinami :-) Nie będę ukrywać, że jestem dopiero początkującą ogrodniczką i troszkę się obawiam, czy aby na pewno dam radę ogarnąć swoją "home jungle"… Co więcej, to roślinne zamiłowanie, przeniosło się także na moją wszelką kreatywną działalność :-)


Jako że uwielbiam czytać książki (a nawet prowadzę mysłowicki klubik dyskusyjny) to zakładek nigdy za wiele :-) Tak też powstał pomysł połączenia miłości do roślin oraz literatury i… TADAM: oto zakładki do pobrania. Motywem przewodnim zostały: miłorząb japoński (ostatnio króluje na moich ilustracjach) oraz liściasta gałązka o bliżej niezidentyfikowanym pochodzeniu :-)


ZAKŁADKI DO POBRANIA

Zakładki najlepiej wydrukować na papierze o formacie A4 i warto wybrać do tego grubsze kartki (np. z bloku techniczego). Ja przetestowałam także jak zakładki prezentują się po wydruku w odcieniach szarości i z wykorzystaniem szarej tektury:Jak Wam się podoba efekt? :-)Pliki do pobrania i wykorzystania wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich modyfikowanie, wykorzystywawnie w celach komercyjnych, sprzedawanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

2 komentarze:

  1. Kolorowe bardziej cieszą oko :) Zrobię sobie wydruk dwustronny, to będzie jeszcze większy efekt.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 fioufiou , Blogger